Wednesday, August 29, 2012

Girls Direction : 49OSA

HeiJou
Uus ning eelviimane osa :) :(
Hope u like it ! Eelmises : Varsti tuli mulle ka Andrew järgi, ning me läksime kinno. Pärast seda veel ühte kohvikusse. Ning siis tahtis ta mu kindlasti koju saata.


Olime just jõudnud mu maja ette, kui Andrew ...
Edasi : 
Olime just jõudnud mu maja ette, kui Andrew mind suudelda üritas. Selle asemel, et lasta sellel kõigel juhtuda, keerasin ma põse, aga ette. Poisi suudlus katsest kukkus välja hoopis, sõbralik põsemusi.


Andrew eemaldas oma huuled mu põselt, ning ma naeratasin talle sõbralikult. ,, Aitäh armsa õhtu eest ’’ laususin ning sasisin ta juukseid ja lahkusin sõnadega ,, Tsau ja head ööd! ’’.


Sisenesin majja ning viskasin jalatsid jalast. Vaatasin siis peeglist veel korra, kuidas ma välja näen. Lihtsalt igaksjuhuks, et kuidas ma umbes välja nägin, kui Andrew’ga hüvasti jätsin.


Jäin isegi välimusega rahule. Kuna ma olin kohvikus oma kõhu täis söönud siis läksin võtsin köögist ainult klaasi mahla. 

Mahl : 

Xcw26r1w_gw_large

Jõin selle ära ning pesin klaasi enda järel korralikult ära. Läksin siis ülesse, oma tuppa. Viskasin kohe riided seljast ning panin selga hoopis mugavad tudukad. 

Tudukad :

Y_large

Läksin võtsin veel vannitoas meigi maha. Seejärel vedasin oma läpaka voodisse ning lülitasin selle sisse.


Logisin ennast kõik võimalikesse kohtadesse sisse, kus mul kasutaja oli. Uni hakkas mulle juba vaikselt silma tikkuma, seega otsustasin magama minna, kuigi kell ei olnud palju, minujaoks, ainult 22 : 38.


Logisin ennast igalt poolt välja ning panin läpaka kinni. Tõstsin selle lauapeale. Jalutasin vannituppa, ning asusin enda nägu näopuhastus vahendiga puhastama. Seejärel pesin ka hambad ja olingi valmis magama minema.


Kustutasin vannitoas tule ära, samuti ka enda toas. Põlema jäi ainult mu kapil olev öölamp.
Liikusin voodi juurde. Tõmbasin sealt päevateki pealt ära ning panin selle korralikult kokku. Seejärel pugesin teki alla.


Läksin veel teloga twitterisse ja lugesin mõndasid tweete, unejutuks. Varsti olin ma, aga nii väsinud, et ei suutnud kuidagi enam üleval püsida. Tegin kähku ühe tweedi :


Mega väss -.- . Tuttu ära siis. Head Ööd ! ;*


Panin telefoni oma öökapile. Peaaegu kohe, kui mu pea patja puutus jäin ma magama.


* Hommik *

* Jes’i vaatenurk *


Avasin silmad ja ka kohe oli uni kadunud. Võtsin oma telo ja logisin twitterisse. Tegin tweedi :


Good Morning! : )


Asusin teiste tweete lugema.


Tundsin kuidas mu kõht teada andis, et oleks aeg sööma minna. Eirasin seda mingi aeg ja lugesin tweete. Lõpuks, aga tundsin kuidas mu magu kohe kokku kuivab, kui ma sööma ei kavatse minna.


Ajasin siis ennast ülesse ning tuterdasin uniselt alla. Imelik oli see, et maja oli nii vaikne. 
Avasin külmiku, seal oli küll mida süüa, aga ma ei viitsinud mitte kui midagi valmistada.


Mulle tekkis hoopis parem idee.


Komberdasin trepist tagasi ülesse. Otsisin padja alt oma telefoni välja ning helistasin Annule. Ei hoolinud eriti sellest, et kell oli alles 9 : 34 ( Mina : M Annu : A )


A : Mida sa tahad? * päris tüdruk pahuralt *

M : Tere sulle kah! Kuule, saame neljakümne minuti pärast, selles ... no ... mh, mulle ei tule nimi meelde, aga noh selles kohvikus kokku, mis asub seal pargis.

A : Ei! Kutsu kedagi teist!

M : Mh, paluuuun!

* Paus *

A : No, olgu

M : Tääääääh, tsau


Tüdruk pani kõne kinni, midagi ütlemata. Keksisin enda garderoobi ja valisin sealt endale välja riided. Panin need ilusti selga. Tegin veel ka meigi, ning soengu. Lisasin ka mõned ehted ja olin valmis. Mul oli veel kümme minutit aega. Otsustasin liikuma hakata. 

Riided, meik, soeng : 

Y_large
Tumblr_m9g1seugcy1r8l59ho1_500_large
394568_402428219824329_521455202_n_large

Läksin ruttu alla ning panin seal ketsid jalga. Lisasin huultele veidike huulepalsamit. 


Astusin uksest välja ning sulgesin selle enda järel. Väljas oli täna suhteliselt tuuline ilm ja pilvine. Surusin endale klapid kõrvadesse ja käed taskusse ning alustasin oma teekonda pargi poole.


Umbes 8 minutiga olingi seal. Sisenesin kohvikusse ning juba märkasingi ühes lauas istumas unist Annut, kes mind ootas. Tõmbasin klapid peast ning istusin tema juurde.


,, Hommik ’’ tervitasin Annut naeratades. ,, Hommik jah ’’ vastas ta pisut unise häälega. 
Muigasin vaikselt. ,, Mis me siis tellime ? ’’ päris ta minult. ,, Ma ei tea, lähme valime midagi ’’ laususin ning me mõlemad tõusime lauast ja läksime endale asju valima.


Lõpuks kui ära otsustasime, istusime lauda tagasi. Peagi saabusid ka meie toidud, õnneks, sest ma olin nälga lausa suremas. 

Toit : 

Tumblr_lk468chhuw1qdpsx9o1_500_large_large

Sõin isukalt oma toidu ära, samamoodi ka Annu. Saime mõlemad kõhud täis. Otsustasime siis veel kohvi tellida. 

Kohvi : 

Tumblr_m70sgvbxwm1qzgt9no1_500_large

,, Kuule, me võiks täna šhoppama minna ’’ pakkus Annu välja. ,, Mkm ’’ sõnasin oma kohvist lonku võttes, ning jätkasin siis ,, Ma lähen täna Liami juurde, teeme õudukaõhtu ’’ seletasin.


,, Ururr, nii, et teil susiseb jah ? ’’ uuris ta pervokaid tehes. ,, Mh, mine pekki ’’ ütlesin. Tüdruk hakkas naerma. ,, Ja sa isegi ei eita seda ? ’’ päris ta. ,, Eips ’’ vastasin ja võtsin uue lonksu oma kohvist.


,, Ära siis kondoome unusta ’’ mõnitas ta. ,, Kuule, ega ma mingi hoor ka pole ’’ vastasin. ,, Isegi ? ’’ tegi ta imestunud nägu. ,, Isegi jah ! ’’ tegin teda järgi.


,, No selge siis ’’ vastas ta asjalikult.


* Annu vaatenurk *


Naljatasime veel Jes’ga natuke ja rääkisime igast juttu. Lõpuks pidi siiski Jes ära minema. 
Jätsime hüvasti ning meie teed läksid lahku. Mina läksin ühes suunas ning tema teises.


Jalutasin vaikselt läbi tuulise pargi. Õnneks mu kodu ei asunud kaugel, seega ma ei kõndinud väga kaua.


Kui koju jõudsin, võtsin kohe jalatsid jalast ning jooksin oma tuppa. Ei viitsinud riideid ära vahetada. Viskasin ennast voodile pikali ja hakkasin musa kuulama. Esimene laul oli Little Mix – Wings. Kuulsin kuidas mulle sõnum tuli. Haarasin enda telefoni järgi. Ekraanil seisis ... Selline eelviimane osa siis ;). Ma loodan, et väga igav ei olnud :).

Ma teen ka uue järjeka. Tahaksin seda ka ratesse panna, ma loodan, et saan. Blogisse tuleb  see muidugi ka =).

Viimane osa tuleb siis, kas laupäeval või pühapäeval.

Ilusaid suve viimaseid päevi (#) :3

x Lex

9 comments: