Thursday, September 6, 2012

Girls Direction : 50OSA JUUBEL VIIMANE

Tsaujou :d
Uus Osa ! Palun vabandust, et nii kaua läks, aga see eest tuli see pikem, üle 8 wordsi lehe :)
Head lugemist ! Eelmises : Kui koju jõudsin, võtsin kohe jalatsid jalast ning jooksin oma tuppa. Ei viitsinud riideid ära vahetada. Viskasin ennast voodile pikali ja hakkasin musa kuulama. Esimene laul oli Little Mix – Wings. Kuulsin kuidas mulle sõnum tuli. Haarasin enda telefoni järgi. Ekraanil seisis ...
Edasi : Kuulsin kuidas mulle sõnum tuli. Haarasin enda telefoni järgi. Ekraanil seisis ,, NiallKallis ’’. Avasin sõnumi, seal oli kirjas :


Hei, hei,

Mis õhtupoole teed, umbes 19 ajal ? ( :

x Niall


Naeratasin selle sõnumi peale ning saatsin talle vastu :

Hei,

Ei ole veel hetkel plaane ;)

x Annu


Varsti tuli mulle jälle uus sõnum :


Olgu, hüppan siis 19 ajal sinu juurest läbi, võib ööseks jääda ? (a)

x Niall


Saatsin vastu :


Ikka võib, jään ootama ning küpsetan midagi head ka. ;)

x Annu


Jooksin trepist alla. Emme askeldas köögis. Palusin temalt natuke raha, et saaksin poes ära käia. Emme muidugi nõustus ja andis mulle veidike raha. Jooksin veel korra ülesse ning võtsin oma telefoni ning võtmed, edasi läksin koridorri.


Lükkasin endale ketsid jalga, ning väljusin majast. Istusin autosse ja käivitasin mootori. Alustasin sõitu. Kui sihtpunkti jõudsin, parkisin korralikult auto ära ning sisenesin poodi.


Vedasin kärru igast kraami kokku, hiljem ka tasusin nende eest. Sõitsin tagasi koju ning panin asjad ära. Läksin ülesse enda tuppa, et midagi lihtsamat selga panna. Nagu ka tavaliselt, siis ka seekord otsustasin ma dresside kasuks, kuna need on seljas mugavad. 

Dressid : 

Y_large

Panin riided endale ilusti selga, tegin patsi ning suundusin kööki. Ma otsustasin teha muffineid nutellaga, kuna mul enam väga palju aega polnud. 

Pats : 

8ff5f2b2f6f511e1b93522000a1e8aaa_7_large


Nende tegemiseks ei läinud väga kaua aega, kui muffinid ahjust välja tulid, määrisin neile veel lisaks nutellat peale. Neid tuli päris parajas koguses, tegelikult isegi natuke palju. Proovisin ühte, igaksjuhuks, et pärast on mingid vastikud ning ma pakun neid Niallile.

Muffinid : 

527065_412512422141691_416221197_n_large

Võtsin ampsu, mulle meeldis. Sõin oma muffini lõpuni ning vaatasin kella. Mul oli veel natuke aega. Tegin neist pilti ja tweetisin twitterisse, juurde kirjutasin :


Ootan @NiallOfficial ’i. Muffinid nutellaga. :b


Kiirustasin siis enda tuppa tagasi ning otsisin endale midagi paremat selga. 

Riided : 

Y_large

Käeümber toppisin mõned hõbedased kividega käevõrud ning kõrva panin pisikesed kõrvarõngad. Juuksed tegin ma patsis lahti, harjasin läbi ning sättisin lohakasse krunni. 
Ripsmetele kandsin veel ruttu paar kihti ripsmedušši, lasin endale sortsu oma lemmik lõhna ning olin valmis. 

Krunn : 

Tumblr_m475wbpqnb1qez43mo1_400_large

Läksin kiirel sammul alla ja tegin seal viimased toimetused. Kui nendega valmis sain liikusin elutuppa. Seal vaatas Melanie multikaid. Istusin tema kõrvale, diivanile. Just siis käis ukse kell.


Tõusin kiiresti ning läksin koridorri. Avasin ukse ning seal seisis Niall, just teda ma olingi oodanud. Lasin poisi sisse. Ta võttis jalanõud jalast ning andis mulle seejärel põsele tervitusmusi. Selle peale ma ainult naeratasin ning kutsusin ta edasi.


Vedasin ta kohe kööki. ,, Kas sa süüa tahad ? ’’ küsisin kavalalt naeratades. Poiss noogutas energiliselt. Läksin natuke eemale ning võtsin sealt jahtuvad muffinid. Poiss tahtsin kohe ühte krabada, aga ma keelasin teda ja palusin tal pisut kannatada.


Panin muffinid laule ning tõin külma piima. Kallasin meil mõlemal klaasid täis ning seejärel asusime sööma.


Rääkisime muidugi ka palju juttu. Ma rääkisin talle, mis ma täna tegin, ning tema rääkis mis tema täna tegi. Ma palju ei söönudki, kaks muffinit. Niall sõi neid muidugi hulga rohkem, talle meeldisid ka need.


Vahepeal käis ka Melanie siin, ning sõi ja rääkis koos meiega, kuid varsti läks tagasi multikaid vaatama, ning hiljem kuulsime kuidas ta ülesse läks. Ilmselt oma tuppa mängima.


Otsustasime poisiga minna jalutama, väljas oli selline mõnus ilm kah, et ei olnud väga külm, kuigi hakkas pimedaks minema, aga no põhimõtteliselt suvi siiski ju.


Panin endale jalatsid jalga, samamoodi ka Niall. Astusime majast välja ning kõndisime käsikäes pargi poole. Istusime ühele pingile maha.


Niall lähenes mulle ning suudles mind. Pärast suudlust eemaldusin poisist. Mu pilk jäi püsima Nialli seljataha. Natuke eemamal, seisis keegi. See oli poiss, ning see poiss oli Kevin. See veel puudus.


Jätsin mulje, et ei märganud Kevinit ja rääkisin Nialliga edasi. Otsustasime poodi minna ning juua osta. Võtsime oma suuna siis poe poole. Umbes 15 minuti pärast olime me ka sihtpunkti jõudnud.


Ostsime kaks twix’i ning kaks pudelit limonaadi. Niall tahtis küll energiajooki osta, aga ma ei olnud nõus, kuna ma tegelen siiski tantsimisega. Ning pole hea tegeleda spordiga ning juua energiajooki, isegi kui spordiga ei tegele, pole see tervisele kõige kasulikum.


Maksime oma asjade eest ära ja jalutasime ringiga, minu juurde tagasi. Läksime ülesse minu tuppa. Kell oli juba 22 läbi.


Otsustasime twitcam’i teha, ainult, et minu twitteri alt. Meil oli 238 vaatajat alguses, aga noh info ilmselt hakkas levima, et Niall ja mina teeme twitcam’i ning varsti oli meil juba üle 1000 vaataja ja neid tuli aina juurde, seega otsustasime ära lõpetada ning tuttu ära minna.


Panin oma tudukad selga, Niall magas bokserite peal. Pesime hambad ära ning läksime minu voodisse, teki alla. Niall võttis minust tugevalt kinni ja nii me uinusimegi. 

Tudukad : 

Y_large

* Mõnda aega tagasi, Jes’i vaatenurk *


Tuhlasin parasjagu oma garderoobis. Otsisin endale riideid, mida Liami juurde selga panna. Lõpuks ma ka leidsin need. Tegin endale veel meigi, samuti ka soengu ja lisasin ehted. 

Riided, meik, soeng : 

Y_large
3940718394042719_apjkind6_c_large
578426_10151054974364077_53357067_n_large

Imetlesin ennast oma toas asuva suure peegli eest, jäin tulemusega väga rahule. Lippasin õnnelikult trepist alla, esimesele korrusele. Panin endale koridoris kingad jalga ning lükkasin võtmed, telo ja natuke raha taskusse.


Astusin majast välja. Otsustasin enne Liami juurde minekut veel poest läbi käia. Seega seadsingi sammud kohe poe poole. Peagi jõudsin ma ka kohale. Suundusin kohe kommi, küpsiste ja nii edasi, asjade leti juurde. Võtsin seal popcorni ja kummikomme.


Edasi läksin ma jookides juurde. Sealt valisin ma välja pudeli limonaadi. Suundusin kassasse ning tasusin enda asjade eest. Kaubad panin ma pisikesse poekotti. Nüüd läksin otse Liami juurde.


Koputasin poisi uksele. Mõni hetk hiljem oli ta juba ukse peal, ning kutsus mu sisse.


Võtsin kingad ilusta jalast ära ning ulatasin Liamile koti ostudega. ,, Milleks see, poleks vaja olnud, ma ostsin nii palju kraami juba kokku ’’ vudistas poiss. ,, Ära seleta ’’ laususin ning panin talle õrnalt käega mööda pead.


,, Jesboss ’’ lausus Liam ning liikus vist elutuppa. Läksin tema järel. Ta kallas just minu toodud kummikommid klaaskaussi ning asetas laua peale.


,, Muideks, sa näed väga kena välja ’’ tegi ta mulle komplimendi. Tundsin kuidas mu põsed õhetama hakkasid. ,, Tänan ’’ vastasin talle armsalt naeratades.


Võtsin diivanile istet. Liam käis korra veel ära ja tuli siis film käes tagasi elutuppa. ,, Mis film? ’’ uurisin. ,, Grave Encounters ’’ vastas poiss.


,, See film? ’’ küsisin vaikselt. ,, Mis? Oled näinud ? ’’ uuris Liam. ,, Ei ole, aga Annu, Dessu ning Karru käisid seda kinos vaatamas ning see pidi väga jube olema. ’’ seletasin.


,, Ära muretse, ma olen ju sinuga, ega sa seda üksi vaatama ei hakka ju, pealegi ma ei usu, et see nüüd nii õudne film ka on ’’ rääkis ta. ,, Loodame ’’ podisesin ning poiss istus mu kõrvale.


Film algas.Annul, Dessul ja Karrul oli õigus, see on tõesti väga jube film. See oli nii õudne, et ma olin ennast pressinud Liami külje alla ja koguaeg lõugasin talle kõrva, kui mõni hirmsam koht tuli.


Kõige naljakam oli see, kui üks hirmus koht tuli ja ma lõugasin ning Liam pistis ka kiljuma, nagu naine. Ma sain koheselt krambid ning pärast seda ma enam eriti ei kartnud ka, aga noh ta lõugas suht lõpus.


Liam pani filmi karpi tagasi ning ilusti oma kohale. ,, Äkki vaadaks nüüd mingit komöödiat? ’’ pakkus poiss. Muidugi ma nõustusin.


,, Aga, mis film? ’’ uuris Liam. ,, Põrgulikud pulmad äkki? Annu ja Niall käisid seda vaatamas ning neile väga meeldis ’’ seletasin. ,, No olgu, filmi laenutus on veel viisteist minutit lahti, ma lähen hüppan kähku läbi sealt, sa oota siin ’’ rääkis poiss mulle ning lahkus.


Tõusin diivanilt ning jalutasin korteris ringi, see oli kolme toaline. Tema magamistuba, elutuba, külalistetuba, köök, koridor ning vannituba, tema jaoks täitsa sobiv. Kuigi mulle piisaks vist ka kahe toalisest.


Lõpuks kui olin juba piisavalt ringi uudistanud, läksin tagasi elutppa ning potsatasin diivanile maha. Tõmbasin taskust oma telo välja ning tegin twitteris uue tweedi :


@Real_Liam_Payne ’ i juures : )


Tweetisin selle ära ja panin telefoni tagasi tasukusse. Võtsin diivani laualt kummikommikausi ja asusin komme sööma. Mõni hetk hiljem jõudis ka Liam. Panin kommid oma kohale ning läksin talle koridorri vastu.


Hakkasime kohe järgmist filmi vaatama. Kui see lõppes, olime mõlemad väga väsinud. Otsustasime Liamiga, et ma jään tema juurde ööseks. Ma magasin külalistetoas.* Annu vaatenurk *

* Mõned nädalad hiljem *


Ärkasin hommikul oma äratuskella peale. See näitas kaheksa hommikul. Täna on meil koolis aktus ja nii, ehk siis viimane koolipäev. Kell 11 algab aktus, seega mingi 10 : 30 peaks ma minema hakkama, no tegelikult tuleb Niall mulle järgi.


Läksin alguses vannituppa ning pesin seal hambad ja näo, nagu tavaliselt. Siis tegin enda voodi korda ning seejärel suundusin enda garderoobi ja võtsin sealt kleidi, mis me olime tüdrukutega nädalavahetusel ostnud. Panin selle ilusti korda tehtud voodi peale. Otsisin ka kingad sinna juurde.


Panin lokitangid sooja. Seni kuni need soojenesid, valisin ehted välja. Otsustasin hõbeda kasuks. Hakkasin endale juustesse lokke tegema. Kui nendega lõpetasin alustasin meigi tegemist. Kui ka see valmis sai, panin endale kleidi selga. Lükkasin ka kingad jalga ning lisasin ka ehted. Lasin paar sortsu oma lemmikut lõhna ja olingi valmis. Tulemusega jäin väga rahule. Kell oli saanud juba 10 : 16. 

Riided, meik, soeng : 

Y_large
431630_10150634172671251_2051761930_n_large
542332_317500425003669_1651844058_n_large

Läksin tasakesi alla, kööki. Võtsin lauapealt kausi seest ühe pestud õuna ja hammustasin sellest tüki. Kööki tuli Melanie, ta tuleb kella 11’ks mu lõpetamisele, nagu ka ema ning isa, sellepärast ta lasteaias polegi.


,, Oo, kui kena sa välja näed ’’ lausus ta mind uurides. ,, Oi, ma tänan ’’ vastasin talle ning lahkusin köögist. Kuulsin kuidas väljast signaali lasti. Visas oma pooliku õuna ära, panin kiiresti huultele huuleläiget, võtsin oma koti ning lahkusin.


Niall tegi mulle ilusti autoukse lahti ja ma istusin sisse. Kui ka tema oli sisse istunud, ütles ta mulle ,, Sa oled väga ilus ’’ning ta surus mu põsele musi. Mu põsed tõmbusid punastesse toonidesse. ,, Aitäh ’’ vastasin.


Varsti jõudsime ka kooli.* Pärast aktust *


,, Niall ’’ hüüdsin poissi, kes oli korras ära kadnud, kuid keda ma nüüd uuesti nägin. Poiss keeras minu poole ja tuli kohe minu juurde. Ta ulatas mulle lilled. Tänasin teda muidugi ning tegin huultele musi.


Varsti nägin ka emmet, issit ning Melaniet. Ka nemad kinkisid mulle lilli ning samuti ka teised. Tegime pilti ka.


Nägin eemal Harryt, Karrut, Louisi, Dessut, Jes’i, Liamit, Char’i, Andrew’d, Bettyt ja Zayni. Läksime Nialliga sinna. Tegin kõigiga eraldi pilti ning siis ka ühe grupipildi. See päev oli väga tore. Pärast läksime ka kõik restorani tähistama. Kõik, kes lõpetasid, nende pered olid ka.


Läksime hiljem ka klubisse. Niall viis mu koju ja lubas 2 tunni pärast uuesti järgi tulla, ainult, et taksoga. Läksin oma tuppa. Mu tuba oli mõnusat lillelõhna täis. Võtsin kleidi ettevaatlikult seljast ära ning panin selle garderoobi. Panin ka kingad ning ehted omakohale tagasi.


Panin endale hommikumantli peale ja suundusin vannituppa. Võtsin meigi maha ja harjasin juuksed läbi. Otsustasin dušši all ära käia. Läksin võtsin endale puhta pesu ning seejärel läksin dušši alla.


Pärast pesu kuivatas ilusti juuksed ära. Läksin natukeseks ka läpakasse, et puhata, enne kui sättima hakkan ning klubisse lähen. Külastasin facebooki ja twtterit.


Mul oli jäänud täpselt tund aega, et ennast valmis saada. Suundusin garderoobi ning valisin endale riided välja. Tegin meigi, soengu, lisasin ehted ning olin enam – vähem valmis. 

Riided, meik, soeng : 

Y_large
220043131763951902kkr65ytxc_large
2515683291552284506uevw7ddc_large


Vasrti jõudis ka Niall, ning me sõitsime klubisse. Õnneks järjekorras me seisma ei pidanud, kuna Char’l on tutvusi, siis saime kohe sisse.


Läksime tellisime endale kõigepealt joogid. 

Joogid : 

303616_339878822772652_1306531536_n_large

Kui oma joogi ära jõin, alles siis läksin tantsima. Käisime veel päris mitu korda endale jooke ostmas.* Nädal hiljem *


Mina ja Niall oleme õnnelikus suhtes, samamoodi on ka Karru ning Harryga. Ka Dessu ja Louis on koos õnnelikud, nad tulid just eile reisilt. Nad käisid Egiptuses, see oli Louisi kink Dessule kooli lõpetamise puhul.


Andrew ja Char otseselt ei käi, aga ilmselt varsti see juhtub – neist saab paar. Liam ning Jes ka ei käi, kuid asi areneb. Bettyl ja Zaynil oli vahepeal üks pisike tüli, kuid nad ka lahendasid selle ära ning nende vahel on kõik korras.


Me oleme ka kõvasti trennis pingutanud. Täna tuleb meil võistlus, kuhu Karru meid sügisel regas. Külalis esineja on seal One Direction. Rahvas, kes seda võistlust vaatama tuleb, seda ei tea.


Tegin oma voodi ilusti korda ja läksin siis garderoobi. Valisin sealt välja endale lihtsad riided ja panin need selga. Tegin endale ka tugeva soengu. 

Riided, soeng : 

Y_large
50988b3e1f40b189c7f2f4ccb838_450_672_large

Võtsin oma kotid, mis ma olin eile õhtul valmis pakkinud ning kiirustasin alla.


Emme, oli just omletti teinud. Tõstsin seda endale taldrikule ning tegin ka kohvi. Sõin toidu isukalt ära. 

Toit ja kohvi : 

Omlet_0051_large
Tumblr_lubel727wn1qi1kpxo1_500_large

Pesin ka enda järel nõud ära. Võtsin siis oma kotid ning läksind koridorri. Panin tossud jalga ja kiirustasin välja. Istusin autosse ja sõitsin kooli ette. Sealt väljus buss, sinna kohta, kus meil võistlused toimuvad.


Kõik juba ootasid mind. Istusin Betty kõrvale ning me alustasime sõitu.


* Hiljem *


Meie kord oli minna ja oma kava esitada. Seisime ringis, panime käed üksteise peale ning ükshaaval hüüdsime. (Annu : A, Karru : K, Dessu : D, Char : C, Betty : B, Jes : J )


J : WE


C : ARE


K : GIRLS


B : DI –


D & A – RECTION


( nagu 1D hüüdis ühes Video Diary’s ) Selline järjekas siis, ma loodan, et kõigile see meeldis. Ning see lõpp oli mul nii plaanitud juba siis, kui ma seda järjekat alustasin.

x Lex


No comments:

Post a Comment