Tuesday, August 28, 2012

Girls Direction : 48OSA

Tsauka :b
Uus Osa ! Sorri, et nii hilja, lihtsalt ma pidin täna tegelema oma jalgpalli litsentsi värgiga ja siis veel osa kirjutama. :)
Hope u like it ! 
Eelmises : * Mõned päevad hiljem *


Vaheaeg oli läbi ning kool oli alanud . Täna on esimene koolipäev, pärast vaheaega . Läbisin parajasti hommikusi rutiine . Peagi sõitsin ka kooli .


Kui klassi jõudsin, nägin seal ühte uut nägu . Meie klassi oli tulnud juurde ...

Edasi :  Meie klassi oli juurde tulnud mingi poiss. Ta istus täpselt Char’i kõrval. Te oleks pidanud tüdruku nägu nägema. Minumeelest, aga oli see poiss suht nunnu, kuid Niall on nunnum, minu jaoks.


Saatasin Char’le, kes mind märkas lõbusa naeratuse ning tegin pervokaid. Automaatselt ta keskmine näpp tõusis minu suunas. Naersin ainult ja istusin oma kohale, Karru kõrvale.


Rääkisime tüdrukuga natuke juttu, enne, kui õpetaja klassi tuli. Kuna esimene tund oli klassijuhataja tund, siis poiss ka tutvustas ennast ära. Ta nimi oli Andrew.


Poiss tutvustas ennast lühidalt ja läks istus siis Char’i kõrvale tagasi. Tüdruk oli tooli kõige kaugemas nurgas ja nii eemal poisist kui võimalik. Andrew vaatas vahepeal tema poole ja ainult naeris. Ega, ma ise naeraks ka.


Varsti tund lõppes ning kõik kiirustasid klassist välja. Char tuli kohe minu juurde. ,, Tead, ka kui loll sa oled ? ’’ päris ta minult. ,, Enam – vähem ’’ vastasin. Ta tahtis juba midagi öelda, aga meie juurde tuli Andrew.


,, Hei, kas ma võin teiega ühineda, ma eriti, ei tea, kuidas siin koolis liikuda ja nii? ’’ palus poiss viisakalt. ,, Muidugi ’’ vastasin kiiresti, enne kui keegi midagi öelda jõudis.


,, Muideks, mina olen Anett, Annu ’’ rääksin endast. ,, Tema on Charlotte, Char ’’ jätkasin, Char’i poole viibates. ,, Tema on Jessica, Jes. Nicole Carmen, Karru. Deisy Anetha, Dessu ’’ tutvustasin kõiki.


Poiss ainult noogutasin. Tegin talle kohe ruumi, Char’i kõrvale. Poiss kasutas juhust ning pugesin minu ja Char’i vahele. Tüdruk pööritas ainult silmi ning jätkas rahulikult oma teekonda, esimeselt korruselt, kolmandale.


* Nädalavahetus *

* Chari vaatenurk *


Oli laupäev, kell oli umbes pool kaheks ning mul oli ilgelt igav. Otsisin endale räigelt tegevust, aga mitte miski ei sobind. Lõpuks otsustasin minna klubisse.


Jooksin kohe enda garderoobi ning hakkasin riideid valima. Otsustasin minna üksi, ma isegi ei tea, miks!?


Lõpuks, kui riided leitud, otsisin juurde veel kingad ning ehted. Panin asjad kõrvale ja läksin meiki tegema. Kui sellega lõpetasin tegin soengu ning lõpuks panin ka riidesse.
Lasin endale paar sortsu lõhna peale ning lisasin veel ehted. 

Riided, meik, soeng : 

Y_large
Tumblr_m86chg7jdo1qam9bmo1_500_large
Ce3179bc1487b52e904328b135d7_449_537_large

Kutsusin endale takso järgi. Umbes 5 minutit hiljem, läksin ma kontsaklõbina saatel alla ja sealt edasi taksosse.


Sõidsime kuskil 15 minutit, kuni lõpuks peatusime ühe suure hoone ees. Väljusin taksost ning tasusin juhile. Õnneks töötas mul selles klubis üks tuttav, turvamehena. Kribasin talle kiiresti sõnumi ning peagi pääsesin klubisse sisse.


Minu ees avanes pilt tantivates inimestest, keda eriti näha ei olnudki, ainult värvilised tuled, mis vahepeal nende peal peatusid, valgustasid neid.


Astusin rahvamassi sisse, ning trügisin sealt läbi, baariletini. Tellisin endale rummi colaga. 

Jook : 

7421-860f33-500-332_large

Kui joogi kätte sain, asusin seda lürpima. Korraga, keegi koputas mu õlale. Pöörasin kohe ümber, kõrs suus. Minu ees seisis Andrew.


,, Hei Char ! ’’ tervitas ta mind kohe. ,, Hei jah ’’ vastasin. ,, Tohib ühineda? ’’ uuris poiss. Mõtlesin hetkeks, tühja kah! ,, No, olgu ’’ vastasin naeratades. Poiss naeratas samuti ning võttis koha sisse, minu kõrval.


Ta tellis endale sama joogi. Rääkisime juttu ning jõime oma jooke. ,, Kas sa tantsida soovid? ’’ uuris Andrew võluvalt naeratades. ,, Ikka ’’ vastasin samamoodi naeratades, ning tõusin.


Kadusime koos tantsupõrandale.* Kaks nädalat hiljem *

( endiselt Char’i vaatenurk )


,, Kas sa tuleksid minuga laupäeva õhtul kinno? ’’ päris Andrew minult. Mõtted mu peas karjusid : ,, JAH ! JAH ! JAH ! ’’.


,, No ma ei tea ’’ vastasin, kättesaamatut mängides. Poiss tegi mulle oma armsaid kutsika silmi. ,, No ... no olgu ’’ vastasin talle pausidega.


Mängisin ikka uuesti ja uuesti läbi seda hetke kui Andrew mind kinno kutsus. See oli küll natuke kohmakas, kuid siiski armas. Lamasin veel voodis. Kell oli 12 läbi, hommikul ning oli laupäev.


Me lähme siis täna Andrew’ga kinno. Ta on tegelikult päris armas poiss, kuid ma ei taha hetkel mingit suhet.


Otsustasin siiski lõpuks tõusta. Käisin ruttu dušši all ära, ning pesin hambad. Seejärel kuivatasin juuksed. Otsisin enda garderoobist välja mugavad riided ning panin need selga. Juuksed sättisin ma krunni. 

Riided, krunn : 

Y_large
8fc876d7329f63ebfda69b22eaf3_395_361_large

Hõõrusin veel korraks oma silmi ning ringutasin, sest kuigi ma olin juba viimased 45 minutit üleval olnud, olin ma ikkagi unine.


Astusin oma toast välja ning suundusin vaikselt alla kööki. Tuhlasin külmkapis ringi ja lõpuks tõstsin võileiva materjalid lauale. Panin kohvi vee keema ning samalajal, asusin lõhe võileibu meisterdama.


Kui võileivad ning kohvi valmis said, hakkasin neid isukalt sööma. Peagi ma ka lõpetasin.

Võileivad, kohvi : 

Cw91jlgtjue_large
Tumblr_m50kffkabh1qdns6qo1_1280_large

Peasin nõud ilusti enda järel ära ning läksin ülesse oma tuppa. Klõpsasin läpaka käima ning vedasin selle voodisse.


Logisin ennast msn’i sisse. Läksin ka twitterisse, ning lugesin eilseid ja tänaseid tweete. Tweetisin ka ise. Käisin ka Facebookis. Vaatasin oma teated läbi ning likesin mõndasid pilte. Chattisin ka msn’s mõne inimesega.


Kui mul läpakas igav hakkas, otsustasin minna alla, elutuppa, telekat vaatama.


Seega võtsingi suuna alla, elutuppa. Potsatasin diivanile maha ja panin teleka käima. 
Klõpsasin mõned kanalid läbi, aga lõpuks jätsin national geographic’le. Mulle vahepeal meeldib sealt neid saateid vaadata. Need on isegi päris huvitavad.


Lösutasin niimoodi diivani peal, telekat vaadates, umbes järgmised kaks tundi. Otsustasin minna teloga twitterisse, mu silm jäi seisma kellal. Mul oli ainult 40 minutit, et ennast korda teha, sest siis tuleb Andrew mulle järgi. Kuidas ma küll võisin selle unustada? Ei saanud ma üldse aru. Jooksin ruttu ülesse oma tuppa, ning hakkasin riideid otsima.


Tegin ka meigi, ning juuksed kinnitasin, uute krunni. 

Y_large
4lfmxe_large
Tumblr_m8nxvezpsz1qfa0zmo1_400_large

Varsti tuli mulle ka Andrew järgi, ning me läksime kinno. Pärast seda veel ühte kohvikusse. Ning siis tahtis ta mu kindlasti koju saata.


Olime just jõudnud mu maja ette, kui Andrew ...

Uus Osa tuleb neljapäeval ;)

Suve (#)

x Lex

2 comments: