Friday, July 27, 2012

Girls Direction : 36OSA
Eelmises : ,, Läheks Nandosesse ’’ tegi ta ettepaneku . ,, Kas sul on tõesti kõht kohe nii tühi ’’ pärisin . Poiss noogutas . ,, No olgu siis ’’ nõustusin . Läksime Nialli auto juurde ja panime kotid ilusti ära . Sõitsime Nandosesse .


Tulime autost välja . Hakkasime Nandose poole kõndime, mis asus meist paar meetrit eemale . Nägin selle juures ühte tuttavat nägu . See oli ...
Edasi : See oli, see poiss, kes mind ja Elenat oli aitand . Liikusime sisse . Valisime ühe laua ja istusime sinna, Niall läks tellima . Nägin kuidas see poiss sisenes hoonesse ja istus ühte lauda . Tõusin ja läksin tema juurde .


Seisma jäin ta laua juures . Ta alguses ei märkandki mind . ,, Hei ! ’’ ütlesin naeratades . ,, Hei ! Sina ? ’’ ta vaatas mind imestusega . ,, Ma tahtsin sind tänada, et sa mind ja mu sõbrannat aitasid, muideks ma olen Anett, lühemalt Annu ’’ . ,, Selge, mina olen Declan ’’ . ,, Kas sa palun annaksid oma numbri, et me saaksime rääkida kunagi, mis täpsemalt juhtus ? ’’ ,, Ja, ikka ’’ vastas poiss .


Ta kirjutas väiksele lipikule oma numbri ja ulatas selle mulle . ,, Aitäh, ma kindlasti helistan sulle kunagi ’’ laususin ja lahkusin ta laua juurest . Niall oli tagasi lauda jõudnud .


,, Kes see oli ? ’’ päris poiss . ,, Tuttav ’’ vastasin lühidalt ja istusin tema juurde . Varsti tulid ka meie söögid . ,, Tead, ma muutun niimoodi paksuks, kui sa mind nii palju söödad ’’ naersin . ,, Aga sa ju käid trennis ka ’’ ütles Niall . ,, No, aga ma ei saa, seal korralikult kaasa teha ju ’’ vastasin talle . ,, Nojah, aga sa peadki kosuma ’’ naeris poiss . ,, Totu ! ’’ sõnasin . ,, Ma tänan ’’ muigas poiss ja jätkas oma söögiga .


Nägin vahepeal kuidas Declani kaaslane oli jõudnud ja nad istusid koos oma lauas ja jutustasid .


Kui lõpetasime, viis Niall mind koju .


* Järgmise päeva pärastlõuna ( kell 16 [ 3 tundi enne Jes’i sünnipäevapidu ] ) *


Sulgesin oma läpaka . Võtsin puhta pesu ning läksin sellega vannituppa . Võtsin ühe kuuma dušši ning kuivatasin seejärel juuksed . Suundusin enda garderoobi ja valisin endale riided välja .


Seejärel otsisin Jes’i kingituse välja . Pakkisin selle ilusti ära ning panin samuti kotti . 

Kink : 

Tumblr_m5pf9gowxb1qm7k7ao1_500_large

Võtsin toolilt enda riided ja panin need selga . 

Riided : 

C600x557_large

Tegin ka meigi ning soengu . 

Soeng ja meik : 

319464_329019880515372_1645169877_n_large
531616_475301389165044_1144498385_n_large

Vaatasin kella, see sai 8 minutit tagasi 17 . 


Ma olin lubanud varem kohale tulla ja Jes’i aidata, samuti ka teised tüdrukud .


Võtsin oma koti ja läksin alla . Panin õuekad selga ja lahkusin majast . Enne Jes’i juurde minemist, käisin veel lillepoest läbi ja ostsin seal tulbid ja kaarti . 

Tulbid ja kaart : 

2689035_720_large
Happy-birthday-card-vs-28_large

Seejärel sõitsin Jes’i juurde . Läksin jalutasin otse majja sisse . Jes tuli mulle vastu ja kallistas mind . Ulatasin talle kingituse, lilled ja kaardi . Ta tänas mind ja läks neid ära panema . Varsti tuli ta tagasi . Ta nägi suht nupms välja ka .


Hakkasime juba tal tube sättima ja nii edasi . Varsti jõudsid ka teised tüdrukud ning tulid meile appi . Umbes kell 18 : 45 saime valmis ka . Läksime ja korrastasime ennast veel ruttu . Esimesed külalised jõudsid ka varsti .


Ta oli päris palju inimesi kutsunud . Varsti oli maja suht inimesi täis . Öösel pidime me veel klubisse ka minema, need, kes tahavad .


Kella 23 olime Karru, mina, Niall ja Harry ikka mõnusalt täis, seega me nendega kaasa ei läinud . Osad ei läinud veel, siia jäi umbes 15 inimest, nood läksid ka magama ära . Otsustasime sama teha .Avasin silmad ja vaatasin kella, kaheksa minuti pärast saab kaks, öösel . Äratasin Karru ka ülesse, kuna mul oli plaan . Ma olin ikka veel täis . Kui ta ülesse lõpuks sai, rääkisin ka talle oma plaani . Ta oli kohe nõus .


Läksime Nialli ja Harry juurde . Pluuse neil selja polnud, need vedelesid nende kõrval . Sikutasime neilt püksid jalast ära . ,, Kas alukad ka ’’ küsis Karru naerdes . ,, Japs ’’ vastasin . Ta jäi mind tõsise näoga vaatama . ,, Jajah ’’ naersin .


,, Ma loen kolmeni siis ! ’’ laususin . ,, Okei ’’ kõhkles Karru . ,, Üks ... kaks ...... kolm ’’ Panin käed teki alla ja haarasin Nialli bokseritest kinni . Tõmbasin need ettevaatlikult, kuid kiiresti ära ja viskasin eemale . Karru sai sellega samuti hakkama .


Võtsime kõik nende riided ja läksime viskasime nende autosse . Me võtsime neilt ära ka telefoni ja autovõtmed . Autod peitsime natuke eemale . Pärast seda läksime tagasi majja ja jäime tuttu, sest olime mega väsinud .


* Hommik *


Tundsin kuidas keegi togis mind . Avasin oma silmad . Minu juures seisid Niall ja Harry, tekid ümber . Hakkasin naerma . ,, Mida te tahate ? ’’ pärisin . ,, Ega, sa meie riideid pole näinud ? ’’ uuris Harry . ,, Unenäos w ? Ma ju magasin ’’ vastasin .


,, Mh, nii, et sa ei tea, kus need olla võiksid ? ’’ küsis Niall ohates . Raputasin pead . ,, Aga, miks teil tekid ümber on ? Alukad on teil ju ikka olemas ? ’’ uurisin, naeru kinni hoides . Poisid vaatasid vaikides üksteisele otsa .


,, Neid ei ole !? ’’ lõugasin . Vaikus . Lasin kõik naeru enda seest välja . Lõkerdasin seal päris pikka aega . ,, Kas te siis midagi ei mäleta ? ’’ pärisin . Nad raputasid pead ja Harry lausus ,, Me olime kka mõnusalt täis, ma ei tea isegi, kus mu telefon ja autovõtmed on, ning autosi ei ole maja ees ka ja põhimõtteliselt kogu rahvas on juba ära läinud ’’ .


Hakkasin veel hullemini naerma . ,, Kas sa saaksid oma telefoni laenata, et me saaks kellegi järgi kutsuda ? ’’ palus Niall . Lükkasin oma telo, ruttu tekiääre alla ja laususin ,, Mul jäi see koju ’’ .


,, Mh, mitte keegi ei saa laenata ! ’’ podises Niall kurvalt . ,, Karrult küsisite ? ’’ pärisin . ,, Ja, talle rääkisime me kõik kõige esimesena ära ’’ seletas Harry . Noogutasin ja tõusin ka lõpuks .


,, Ju, te peate siis jala minema ’’ laususin ja hakkasin alla kööki kõndima . ,, No, aga, mis me selga paneme ? ’’ pärisid nad . ,, Lähete nende tekkidega ’’ vastasin vaikselt naerdes .


,, Mis asja, ei lähe nende tekkidega ’’ hakkas Jes õiendama, kes oli vahepeal minuni jõudnud ja ulatas mulle kohvitassi kohviga . 

Kohvi : 

Theobroma4_large

Võtsin sealt ühe lonksu . Jes tõi Niallile ja Harryle kaks rätikut ,, Minge nendega ’’ ütles ta veel ning lahkus . Kehitasin ainult õlgu ja suundusin kööki . Karru oli samuti seal . ( Need, kes klubisse läksid, tagasi Jes’i juurde enam ei tulnud ! ) .


Rääkisime ka Jes’le ära, mis me olime korraldanud . Muidugi, sai ta paraja kõhutäie naerda .


Laenasin tüdrukult harja ja ripsmedušši, ning läksin nendega vannituppa .


Pesin näolt korralikult vana meigi maha . Seejärel loputasin suuveega suu ära, kodus ma pean muidugi hambad ka ära pesema .


Harjasin juuksed korralikult läbi ja sättisin need patsi . 

Pats : 

Tumblr_m7d5onpudu1rbrfqyo1_500_large

Lisasin ripsmetele ripsmedušši, paar kihti ning lasin veel sortsu lõhna . Väljusin vannitoast .


,, Kus poisid on ? ’’ küsisin Karrult, ta kehitas õlgu . Läksin Jes’i juurde ja küsisin sama küsimuse . ,, Nad läksid juba ära ’’ vastas ta mulle . Hakkasin vaikselt naerma .


* Nialli vaatenurk * 


Võtsime Harryga need rätikud ja hakkasime minema .Me valisime läbi metsa mineva tee, seal ei sõida nii palju inimesi oma autodega . Meil oli vaja minna umbes seitse kilomeetrit .


Olime pool teed ära kõndind . Kuulsime läheneva auto häält . Keerasime ennast ümber . Auto ikka lähenes meile . Kui masin juba päris ligidal oli, nägin, et seal istusid ...


No comments:

Post a Comment